POLONIA IRLANDIA

Prognoza pogody w Irlandii w ten weekend zachęca do wzięcia udziału w tej niesamowitej imprezie na wolnym powietrzu.

W sobotę 25 maja i w niedzielę 26 maja 2019 roku na jednej z najbardziej popularnych plaż w Irlandii odbędzie się niesamowita impreza na wolnym powietrzu.

Organizatorzy spodziewają się ponad 50.000 osób podczas obchodów Battle for the Bay na plaży Dollymount Strand, Clontarf w Dublinie. Wstęp na imprezę jest bezpłatny.

Podczas tego wydarzenia będzie można podziwiać zawody kitesurferów z Irlandii i innych części świata. Zwycięzca otrzyma koronę Króla lub Królowej Zatoki.

W godzinach między 10:00 a 18:00 będzie można również skorzystać z wielu dodatkowych atrakcji. Na trzech scenach występować mają DJ’e i zespoły grające różne gatunki muzyki.

Miłośnicy jedzenia będą mogli próbować produktów spożywczych w wiosce Farmers Market Food Village. Na ryneczku sprzedawane będą też rękodzieła, biżuteria czy płyty winylowe.

Chętne osoby będą mogły też wziąć udział w zawodach plażowej siatkówki w ramach Battle for the Bay. Dzieci natomiast będą mogły skorzystać z dmuchanych zamków, zjeżdżalni czy karuzeli. W wiosce Biodiversity Village będzie można poznać żyjące w zatoce Dublin Bay podwodne okazy roślinne i zwierzęce.