Będą większe wygrane - Ważne zmiany w EuroMillions

Przedstawiciele The National Lottery w Irlandii poinformowali o ważnych zmianach w popularnej grze EuroMillions.

Od wielu lat obecna także w Irlandii gra liczbowa pozwoliła się wzbogacić wielu graczom. EuroMillions cieszy się dużą popularnością, ponieważ wszystkie wygrane z nagrodą główną włącznie są wypłacane w postaci jednorazowej sumy.

Przedstawiciele The National Lottery w Irlandii poinformowali, że od 01/02/2020 roku wprowadzone zostaną ważne zmiany. Pierwsze losowanie według nowych zasad odbędzie się 04/02/2020 i już wiadomo, że na nagrodę główną przydzielonych będzie więcej pieniędzy.

Główna zmiana w grze liczbowej EuroMillions

Najważniejszą zmianą jest wysokość kumulacji głównej wygranej. Do tej pory było to €190 milionów, teraz będzie to €200 milionów. Co ciekawe po wygraniu głównej wygranej limit będzie podnoszony o €10 milionów. Docelowo maksymalna wysokość kumulacji ma wynosić €250 milionów.

Inne zmiany w grze liczbowej EuroMillions

Zmiany umożliwią także organizowanie częstszych losowań promocyjnych z Guaranteed Mega Jackpots w wysokości około €130 milionów w każdym losowaniu. Średnio co roku odbywają się dwa losowania wydarzeń specjalnych, a zgodnie z nowymi zasadami będą to trzy losowania.

Przedstawiciele The National Lottery zapewniają, że nie ulegnie zmianie ilość piłeczek z numerami w losowaniu, w tym Lucky Stars. Nie zmienią się także dotychczasowe ceny zakładów.