Polonia Irlandia

Dzisiaj w Irlandii i w wielu innych krajach odbywa się największa wyprzedaż sklepowa czyli Black Friday.

W tym roku dzień wyprzedaży Black Friday wypadł 23 listopada. W całej Irlandii klienci będą mogli skorzystać z największych przecen roku.

Wszyscy, którzy polują na promocje i oferty specjalne, będą mogli dzisiaj kupić upragnione towary w bardzo dogodnej cenie. W tym roku w promocjach uczestniczą m.in.: Harvey Norman, Argos, Debenhams, Lidl, Aldi, Littlewoods Ireland, Mothercare, Currys PC World czy Boots.

Spośród kilku linii lotniczych także Ryanair ma promocje – 250 000 biletów w cenie poniżej €10 jest dostępnych od 19 listopada do 26 listopada. Także karnet do Tayto Park można dzisiaj kupić o €50 taniej.

W ramach Black Friday znajdziemy wiele ciekawych ofert w internecie jak np. na stronach eBay, Amazon czy innych sklepach online. Zaleca się jednak ostrożność podczas dokonywania zakupów w internecie – hakerzy mogą próbować wykraść nasze dane.

Według sondażu Picodi.com mieszkańcy Irlandii podczas zakupów w ramach Black Friday wydadzą €300, a zakupy w sieci w tym roku planuje 16% klientów.