Do zdarzenia doszło przy jednym z barów szybkiej obsługi w stolicy Irlandii.

Dwóch nastolatków zostało brutalnie napadniętych w ataku, do którego doszło w barze fast-food w dzielnicy East Wall w Dublinie.

Brutalny napad

W poniedziałek 13 września po godzinie 20:00 wieczorem do baru szybkiej obsługi przy Church Road wtargnęła grupa ok. 15 młodych ludzi. Za cel obrali sobie dwóch 16-latków, którzy zostali przez nich pobici i skopani.

Jeden z nastolatków został ranny w głowę i rękę, drugi otrzymał ciosy ostrym narzędziem w klatkę piersiową, ma też obrażenia głowy.

Grupa agresorów uciekła z miejsca zdarzenia na rowerach. Ranni chłopcy zostali zabrani do szpitala Mater University Hospital. Ich życiu nie zagraża niebezpieczeństwo.

Poszukiwani świadkowie

Śledczy uważają, że atak jest powiązany z konfliktem między dwiema dużymi grupami młodzieży. Głównymi podejrzanymi o brutalny napad na 16-latków jest grupa innych nastolatków z okolic Coolock.

Do tej pory nikt nie został aresztowany w związku z tą sprawą. Funkcjonariusze Gardy apelują o świadków zdarzenia o kontakt pod numerami 01 666 8000 lub 1800 666 111 bądź z dowolnym posterunkiem Gardy.