POLONIA IRLANDIA • GAZETA • WIADOMOŚCI I INFORMACJE

Child alert w Irlandii został uruchomiony przez Gardę w związku z zaginięciem nastolatki.

Funkcjonariusze Gardy wydali alert Child Rescue Ireland (CRI) w związku z zaginięciem 14-letniej dziewczynki w hrabstwie Louth.

Child alert w Irlandii

Svetlana Murphy opuściła swój dom na Coast Road w Blackrock w hrabstwie Louth około godziny 16:00 w poniedziałek 19 kwietnia.

Rysopis zaginionej: wzrost 1,55m, szczupła budowa ciała, brązowe włosy, brązowe oczy. Miała na sobie granatowe spodnie dresowe z czerwono-białym paskiem na nogawce, czarną rozpinaną bluzkę i czarne buty sportowe.

Dziewczyna przebywa w towarzystwie 18-letniego Nojusa Maculeviciusa.

Rysopis: 1,83 m wzrostu, szczupła budowa ciała, ciemnobrązowe włosy, gładko ogolony. Miał na sobie ciemnoszare spodnie robocze i czarną koszulkę. Mógł też mieć na sobie zieloną bluzę z kapturem w kolorze khaki i czarne buty Adidas.

Para była widziana w Newry, Co. Down około 19:00 w poniedziałek po opuszczeniu Co. Louth oraz w rejonie Belfastu w środę o 17:35.

Poszukiwania zaginionej nastolatki w Irlandii

Funkcjonariusze Gardy poszukują srebrnego samochodu marki Hyundai Veloster o numerze rejestracyjnym 132-D-13518. Prowadzący poszukiwania współpracują z policją Irlandii Północnej.

https://twitter.com/gardainfo/status/1385014092390408193

Według przedstawicieli Gardy są poważne obawy, że istnieje bezpośrednie i poważne zagrożenie dla zdrowia lub dobrostanu Svetlany.

Każdy, kto ma informacje na temat zaginionej nastolatki, proszony jest o telefon pod numer 999 lub 112. Przedstawiciele Gardy proszą też, by nie zbliżać się do pary, lecz bezwłocznie powiadomić organy ścigania.

AKTUALIZACJA 

Child alert w Irlandii został odwołany. Poszukiwana nastolatka została odnaleziona cała i zdrowa. Aresztowano osiemnastolatka.