POLONIA IRLANDIA

Dzisiaj napiszę kilka osobistych spostrzeżeń o Polakach mieszkających w Irlandii – z tak zwanego establishmentu.

Po kilku sytuacjach w ostatnich dniach podzielę się z wami moimi spostrzeżeniami na temat zachowania polskiego establishmentu w Irlandii. O kim mowa? O tak zwanych “wolontariuszach”, którzy szukają najczęściej reklamy swojego biznesu i promocji swojej osoby pod przykrywką wolontariatu.

Nie wiem czym się Ci ludzie kierują, ale obserwując ich zachowanie stwierdzam, że dla własnych korzyści krzywdzą wielu nieświadomych ludzi. Dla przykładu podam wam jak w bezwzględny i perfidny sposób postępują – chodzi o sztab WOŚP w Cork.

Tak wygląda walka o władzę pod przykrywką bezinteresownej pomocy

Portal Polonia Irlandia oferuje bezpłatny patronat medialny. Tak dla przykładu – sztab WOŚP w Dublinie z niego skorzystał i otrzymywaliście na bieżąco informacje na mojej stronie.

Sztab WOŚP Cork podjął decyzję, że nie będzie w żadnym wypadku współpracował z portalem Polonia Irlandia. Każdy ma prawo do podejmowania decyzji i ja to rozumiem. Tylko nie wiem dlaczego nie poinformowali o tym wszystkich wolontariuszy.

Afera o brak informacji o wynikach zbiórki WOŚP w Cork

Ja też jestem zdziwiony podjętą decyzją przez sztab WOŚP w Cork. W związku z tym, jeżeli czujecie się urażeni brakiem informacji na mojej stronie, to zapytajcie członków sztabu WOŚP w Cork dlaczego podejmują takie decyzje. Szefową sztabu była Lilia Maciejewska i to ona powinna udzielić wam informacji.

Proszę was o jedno. Sprawdzajcie dokładnie ludzi, z którymi podejmujecie współpracę, bo nieraz wykorzystują wolontariat do własnych celów. Ja w takie rozgrywki się nie dam wciągnąć.

Oświadczam, że w przyszłym roku każdy sztab WOŚP w Irlandii może skorzystać z bezpłatnego patronatu medialnego – warunki patronatu: zobacz