Już w tą niedziele 17 Września w miejscu The Wright Venue – Swords , odbędzie się wielkie sportowe wydarzenie z udzialem wielu naszych polskich reprezentantów.

Federacja Cage Ring Championship organizuje swoje 6 wydarzenie i zdecydowanie znowu podnoszą poprzeczkę.

BILETY ONLINE – KUP TERAZ

Będzie to gala inna niż poprzednie, gdyż karta walk w większości składa się z walk rewanżowych. Organizatorzy postanowili po raz kolejny dostarczyć niesamowitych emocji swoim kibicom, zestawiając ze sobą zawodników, którzy dali najlepsze walki podczas poprzednich edycji CRC.

Dublin - Wielka gala sportów walki z udzialem gwiazd KSW 1Hasłem przewodnim i zarazem tytułem nadchodzącej gali jest „Vengeance” – czyli Zemsta!

Federacja CRC organizuje walki w formule MMA, K-1, Submission Grappling na zasadach EBI, a także od poprzednie gali również walki Muay Thai.

Podczas CRC 6 odbędą się również walki eliminacyjne IMMAA World Team Trials, co oznacza, że każdy irlandzki zawodnik, który odniesie zwycięstwo, otrzyma możliwość dołączenia do kadry Irlandii i będzie mógł wystartować na mistrzostwach świata IMMAF, które odbędą się w tym roku w Bahrian 12-19 Listopda.

Jest to niewątpliwie wielkie wydarzenie i potwierdza to, jak prestiżowa będzie to gala sportów walki.

W klatkoringu CRC, 17 września w obiekcje The Wright Venue w Swords kibice będą mogli zobaczyć, aż 20 pojedynków , a w tym 8 walk o tytuły mistrzowskie które wyłonią najlepszych wojowników !!

Tego wieczoru również dojdzie do bardzo emocjonalnego spotkania twarzą w twarz zawodników, którzy będą bohaterami nadchodzącej gali KSW 40 która odbędzie się w Dublinie 22 Pażdziernika.

Nasz mistrz kategori lekkiej Mateusz Gamrot spotka się ze swoim przyszlym przeciwnikiem Norman Parke oraz Konrad “Moto Moto” Iwanowski polak z Dublina stanie na przeciwko swojego rywala  Paul “Light Out” Lawrence.
Emocje tego wieczoru siegna zenitu. Zapraszamy.

Bilety dostepne na miejscu albo w przed sprzedaży Online Eventbride:

BILETY ONLINE – KUP TERAZ

Artykuł sponsorowany