Oferujemy na sprzedaż firmę Lovol Ireland Ltd, która jest wyłącznym importerem traktorów marki Lovol na rynku w Irlandii (www.lovol.ie).

Traktory marki Lovol dostępne są w większości krajów UE. Zaprojektowane przez włoskich inżynierów spełniają wszystkie europejskie standardy.

Produkcja traktorów odbywa się w Chinach, największego producenta maszyn rolniczych w tym kraju. Koncern Foton Lovol produkuje również maszyny budowlane oraz samochody i ciężarówki. Jest jednym z największych producentów na rynku chińskim. Marka Lovol buduje swoją sieć sprzedaży na wszystkich kontynentach świata.

Spółka w Irlandii – Lovol Ireland Ltd na sprzedaż

Lovol Ireland LTD powstał dzięki współpracy z polskim dealerem traktorów marki Lovol, firmą E-vole sp. z o.o. (www.lovol.pl). W Polsce traktory sprzedawane są od 2009 r. Ciągniki marki Lovol o mocy do 50 KM znajdują się nieprzerwanie w pierwszej piątce w sprzedaży traktorów na polskim rynku. Roczny przychód ze sprzedaży w Polsce wynosi ponad 600 tyś zł. Podobna sprzedaż występuje również na rynku w Wielkiej Brytanii, gdzie traktory sprzedawane są także od 10 lat. Wyróżniają się konkurencyjną ceną, jakością oraz prostą budową (silniki typu Perkins).

Dla porównania model Kuboty o takich samych parametrach jak nasz flagowy model Lovol M 504 kosztuje 40 tyś euro, czyli dwa razy drożej. Wysokie marże, dostępność wszystkich części zamiennych oraz niezawodność gwarantują szybki zwrot zainwestowanych pieniędzy.

Potencjalny nabywca otrzymuje wszystkie udziały w spółce, przygotowaną stronę www oraz model biznesowy. Gwarantujemy pomoc w zakresie marketingu, reklamy, serwisu i dotarciu do pierwszych klientów.


Kontakt ze sprzedawcą firmy Lovol Ireland Ltd.

Zapraszamy do kontaktu firmy oraz osoby zainteresowane naszą ofertą.

€15.000kwota oferty sprzedaży Lovol Ireland Ltd.

30 dniważność oferty sprzedaży

e-mail: biuro@e-vole.com

Tel.+48 600 392 075


Artykuł sponsorowany.