POLONIA IRLANDIA • GAZETA • WIADOMOŚCI I INFORMACJE

Fanów tego bijącego popularność serialu czeka w nadchodzącym tygodniu ciekawe przeżycie w Irlandii.

Długooczekiwana ostatnia seria „Gry o Tron” rozpocznie się już w kwietniu 2019 roku. Tymczasem fani serialu będą mogli na żywo zobaczyć Żelazny Tron w Irlandii.

“GRA O TRON” w Dublinie

Przez dwa dni chętne osoby będą mogły usiąść na Żelaznym Tronie i zrobić sobie zdjęcie. Tron wystawiony będzie w Blanchardstown Shopping Centre w Dublinie w godzinach od 09:00 do 21:00 w dniach 3 i 4 kwietnia 2019 roku.

Dublin to pierwszy punkt na mapie wystawy tronu w ramach „7 Kingdoms Tour”. W kolejnych dniach Żelazny Tron zostanie pokazany w Glasgow, Newcastle, Manchester, London, Cardiff i Birmingham w Wielkiej Brytanii.

Jest to ciekawe przeżycie dla sympatyków wielokrotnie nagradzanego serialu fantasy, opartego na serii książek „Pieśń lodu i ognia” George’a R. Martina. Wstęp jest bezpłatny, lecz spodziewane są długie kolejki oczekujących.

“GRA O TRON” – Niespodzianki dla fanów

Tymczasem HBO promuje ostatni sezon serialu ukrywając sześć tronów w kilku miejscach na świecie. Fanom podano tylko kilka geograficznych wskazówek, gdzie się znajdują. Do tej pory udało się odnaleźć cztery z nich: w Szwecji, Anglii, Brazylii i Hiszpanii. Więcej na stronie For the Throne.