POLONIA IRLANDIA • GAZETA • WIADOMOŚCI • OGŁOSZENIA

Pokażmy, że Polonia mieszkająca w Irlandii to ludzie, którzy robią wiele ciekawych rzeczy.

Do naszej redakcji napisał Wojciech Kostka. Przedstawił ciekawą inicjatywę – promowanie Polonii aktywności wśród Irlandczyków. Każdy z nas może pomóc. Wystarczy poświęci kilka sekund na oddanie głosu. Ja już to zrobiłem. Z tego co się dowiedziałem to brakuje niewiele głosów.

Jest nas w Irlandii ponad 100.000 – Wasze głosy mogę zdecydować o wynikach.

POMOGĘ – GŁOSUJĘ

O co chodzi? Przedstawiam Wam list nadesłany do nas:

Mamy wielką szansę na pozytywna promocję społecznej aktywności Polonii w Irlandii. Potrzebujemy jedynie nieco Waszej pomocy! Polsko-Irlandzkie Stowarzyszenie Edukacyjne bierze udział w 2015 Better Together Video Competition organizowanym przez The Wheel – jedną z największych organizacji pozarządowych w Irlandii.

Konkurs polega na prezentowaniu przez uczestniczące w nim organizacje krótkich filmików pokazujących w jaki sposób przyczyniają się one do pozytywnego rozwoju społeczności lokalnych w których działają. W tym roku w konkursie mamy polski akcent, bo uczestniczy w nim, jako jedyna organizacja polonijna z Irlandii, Polsko-Irlandzkie Stowarzyszenie Edukacyjne.

Na filmik Stowarzyszenia można głosować codziennie do 20 listopada. Wszystko co trzeba zrobić to wejść na podaną stronę i kliknąć na przycisk VOTE!

POMOGĘ – GŁOSUJĘ

Wykorzystajmy szansę na zaznaczenie aktywności Polonii w Irlandii i zagłosujmy na filmik Stowarzyszenia!

Pozdrawiam
Wojciech Kostka