POLONIA IRLANDIA • GAZETA • WIADOMOŚCI I INFORMACJE

Czy słyszałeś o Super Kumulacji wartej 454 mln euro, która jest do zgarnięcia?

Teraz możesz otrzymać 2 zakłady w cenie jednego. Tak to prawda, jeden zakład otrzymujesz zupełnie Gratis! Co masz do stracenia?

Lottogo.com poprzez stronę z zakładami** na loterię, pozwala mieszkańcom Irlandii, którzy dotychczas mogli brać dział w losowaniu, tylko jeśli kupili kupon, przebywając w Stanach Zjednoczonych, wziąć udział w Super Kumulacjach poprzez postawienie zakładu na wynik loterii, a Super Kumulacja, która jest do zgarnięcia, znacznie przewyższa zwykłą kumulację dostępną w USA.

Może widziałeś już tę popularną stronę w Telewizji w ostatnich tygodniach, kiedy to nową twarzą strony został Keith Lemon. 

Strona ta ma pamiętne duże wygrane w ich amerykańskich grach, z jednym szczęśliwym zwycięzcą z Bolton w Wielkiej Brytanii, który wziął do domu 1 000 000 euro, po tym, jak postawił zakład na stronie, jak również mniejsze nagrody wygrywane co tydzień przez ich 1 000 000 graczy na świecie.

Już wkrótce Super Kumulacja 454 mln euro, która może być Twoja – kup 1 zakład odbierz 1 gratis!
Zapytany Keith Lemon powiedział, że by się sklonował, gdyby wygrał dużą kumulację.

Marzenia zaczynają się tutaj. Czy to Ty zostaniesz kolejnym zwycięzcą?

Świętując niesamowitą Super Kumulację 454 mln euro, LottoGo.com, które ma ponad 1 000 000 graczy, oferuje nowym graczom jeden darmowy zakład przy zakupie pierwszego za 3.00 euro.

Kup 1 zakład i odbierz 1 darmowy zakład w Mega Millions klikając tutaj.

Już wkrótce Super Kumulacja 454 mln euro, która może być Twoja – kup 1 zakład odbierz 1 gratis!


18+. Obowiązuje Regulamin. Oferta dostępna tylko dla nowych graczy. LottoGo.com jest licencjonowany i regulowany przez irlandzkie krajowe Biuro Akcyzowe dla irlandzkich klientów (szczegółowe informacje na temat Organu Regulacyjnego LottoGo.com znajdują się w Regulaminie) i ma ponad 1 000 000 graczy. Graj odpowiedzialnie. www.gambleaware.ie

* 18 +. Obowiázuje Regulamin. Główna wygrana i wygrane rzędu 2-3 będą niższe niż w reklamach, aby dopasować się do rzeczywistych wypłat gotówkowych po wszystkich odpowiednich potrąceniach, w tym podatkach. Obowiązują Regulamin LottoGo.com.
** Zakłady loteryjne to stawianie zakładów na wynik oficjalnego losowania loterii – w szczególności, które loteryjne kule (liczby) zostaną wylosowane. LottoGo.com nie obsługuje loterii. Członkowie stawiają zakłady na wynik loterii krajowych. Oficjalne kupony loterii i ubezpieczenia są kupowane w oparciu o postawione zakłady, tak aby wszystkie wygrane były równe opcji pieniężnej wygranych w krajowych loteriach.

Artykuł powstał we współpracy z LottoGo