POLONIA IRLANDIA • GAZETA • WIADOMOŚCI W IRLANDII ARTYKUŁ

Kabaret Limo ogłosił na Facebooku, że 31 grudnia 2014 roku, po 15 latach kończy swoją działalność.

Wpis z oficialnego facebook Kabaretu Limo: www.facebook.com/kabaretlimo

Serwus Czytacze!

Od 15 lat kabaret Limo robi wszystko co w jego mocy, żebyście się czasem zachichrali. Mamy wrażenie, że przez ten czas odwaliliśmy kawał dobrej roboty.

Poznaliśmy Was, poznaliśmy siebie, poznaliśmy wiele ciekawych miejsc i ludzi. Odkryliśmy nowe formy bycia na scenie, których wypadkowa tworzy nasz aktualny program. Oprócz skeczy i piosenek pojawiły się improwizacja i stand-up. Jesteśmy dumni i bardzo radzi z takiego misz-maszu.
Niemniej jednak okazało się, że wspomniane odkrycia stały się dla nas bardzo ważne i zawładnęły naszymi sercami. Mamy wrażenie, że nawet bardziej niż sam kabaret, w którym spełniliśmy się i osiągnęliśmy wszystko co było dla nas interesujące i ciekawe.

W związku ze swego rodzaju wyczerpaniem formuły kabaretowej podjęliśmy niełatwą decyzję o zakończeniu działalności kabaretu LIMO z dniem 31 grudnia 2014 roku.
Od razu chcielibyśmy ustalić:
– nie, nie pokłóciliśmy się,
– nie, nie poszło o pieniądze,
– nie, rozwiązanie „Budki Suflera” nie ma z tym nic wspólnego.

Nie będziemy się tu żegnać, bo po pierwsze – do grudnia jeszcze szmat czasu i będzie jeszcze okazja się spotkać na żywo. Na jesień planujemy trasę „The Best Of Kabaret LIMO”. Wiecie, 24 tiry z nagłośnieniem i Sting jako support  O szczegółach będziemy Was informować.

Po drugie – nie wyjeżdżamy na Syberię (chyba, że się kolega Putin rozbryka, ale to wszyscy się tam spotkamy ). Będziecie nas ciągle mogli oglądać – Wojtka i Szymona w improwizacjach, Ewę na deskach teatrów i estradzie, Hugona na wernisażach, a Abelarda stand-upującego to tu to tam.

Szanujemy Was, lubimy siebie i to co robimy, i chcielibyśmy, żeby tak było po kres limowania.

Kabaret LIMO