RARE by Lidl – To przedsięwzięcie zyskało ogromną rzeszę sympatyków w Irlandii.

RARE by Lidl to nowe przedsięwzięcie jednej z najpopularniejszych sieci sklepów w Irlandii. Ma to być tymczasowa restauracja, w której klienci będą spożywać posiłki w zupełnej ciemności.

Wydarzenie Dine in the Dark odbędzie się w dniach od 25 do 27 kwietnia 2019 roku. Bilety wstępu rozeszły się w ciągu niecałych dwóch godzin. W związku z tym dodatkowy event odbędzie się jeszcze 28 kwietnia 2019 roku.

Według organizatorów to doświadczenie ma na celu wzmocnienie kubków smakowych osób uczestniczących w wydarzeniu. Posiłek składać się będzie z trzech dań: startera, dania głównego i deseru.

Impreza odbędzie się w Venue 35, przy Anne’s Lane w Dublinie. Rezerwacji można dokonać na stronie RARE by Lidl. Koszt to €15 od osoby. Wstęp tylko dla osób powyżej 18-go roku życia.

Sprzedaż biletów na dodatkowy event rozpocznie się w poniedziałek 22 kwietnia 2019 roku od godziny 09:00 rano. Cały dochód z wydarzenia zostanie przeznaczony na cele charytatywne dla organizacji Jigsaw – jest to Narodowe Centrum Zdrowia Psychicznego Młodzieży w Irlandii.