Lidl w Irlandii dostarczy zakupy do domu - poznaliśmy ceny

Jedna z najpopularniejszych w Irlandii sieci sklepów ma w ofercie dla swoich klientów nową usługę.

Niemiecka sieć sklepów Lidl rozwija się i ma dla swoich klientów w Irlandii w ofercie nową usługę.

Podobnie jak w Tesco, teraz w Lidl będzie można zrobić zakupy online z dostawą do domu. W tym celu należy zainstalować bezpłatną aplikację Buymie.

Przy zamówieniach w kwocie powyżej €100 dostawa produktów do naszego domu będzie bezpłatna. Rachunek poniżej tej kwoty oznacza opłaty za dostawę. I tak za dostawę w ciągu godziny zapłacimy €6.99, w ciągu dwóch godzin będzie to €4.99, a w ciągu trzech godzin – €3.99.

Zamówień będzie można dokonywać też z tygodniowym wyprzedzeniem. Minimalna kwota zamówienia to €20. Klienci powinni jednak pamiętać, że poprzez aplikację będą mogli zakupić jedynie produkty spożywcze. Produkty w ofertach specjalnych nie będą dostępne w aplikacji. Jednocześnie ceny produktów spożywczych będą aktualizowane codziennie.

Nowa usługa sklepów Lidl zostaje wdrożona po sukcesie programu pilotażowego, który przeprowadzono w kilku punkach Dublina. Teraz usługa dostaw do domu przez sieć Lidl dostępna ma być na terenie całego Dublina.

Obecnie nie ma planów, by usługę wprowadzić w innych miastach w Irlandii, choć zarząd firmy nie wyklucza takiej możliwości w przyszłości.