POLONIA IRLANDIA

Przedstawiciel linii lotniczych Ryanair poinformował, że serwis dla klientów zostaje wstrzymany.

Usługa Ryanair Holidays została uruchomiona 1 grudnia 2016 roku i miała stanowić poważną konkurencję dla największych biur podróży w Europie. Ryanair miał na swojej stronie sprzedawać pakiet wczasów – bilety, zakwaterowanie i wynajem samochodu po atrakcyjnych cenach.

Niestety po dwóch latach Ryanair podzielił los wielu innych agencji turystycznych i zmuszony jest zrezygnować ze sprzedaży pakietów urlopowych.

Dyrektor Stowarzyszenia Irlandzkich Agencji Podróży (ITAA) Pat Dawson stwierdził, że linia lotnicza nigdy nie stanie się agencją turystyczną, bo do tego potrzebne są odpowiednia wiedza, ekspertyza i profesjonalizm.

Rzecznik Ryanair nie skomentował sprawy i nie poinformował o przyczynach zawieszenia usługi Ryanair Holiday. Poszkodowani klienci mogą skontaktować się z zespołem kierującym tą usługą poprzez e-mail: support@ryanairholidays.com lub pod numerem: 01 691-7197

W oświadczeniu na holidays.ryanair.com poinformowano jednak, że zaplanowane wycieczki odbędą się zgodnie z planem. Nie są za to już przyjmowane nowe rezerwacje.

Czytaj też: Nowe opłaty w Ryanair weszły w życie