POLONIA IRLANDIA • GAZETA • WIADOMOŚCI I INFORMACJE

McDonald’s próbuje poradzić sobie z pandemią koronawirusa. Klienci w Irlandii nie będą mogli korzystać z największej usługi restauracji.

Dyrektor McDonald’s Paul Pomroy poinformował, że w trosce o zdrowie i bezpieczeństwo klientów i pracowników firma musi tymczasowo zmienić swoją działalność.

Od środy 18/03/2020 wszystkie restauracje McDonald’s w Irlandii i Wielkiej Brytanii zawieszają swoją usługę restauracyjną. Klienci nie będą mogli jak dotychczas zamówić i spożyć wybranego posiłku w środku lokalu. Zamknięte zostają również wszystkie mini place zabaw dla dzieci. Otwarte pozostaną natomiast toalety.

Bez zmian pozostaje usługa Take away, Drive Thru oraz zamawianie jedzenia przez aplikacje Uber Eats i Just Eat. Dodał jednak przy tym, że realizacje zamówień będą „bezdotykowe, bez fizycznego kontaktu między klientami, pracownikami i kurierami, tam gdzie to możliwe”.

Okazując natomiast swoje wsparcie dla wszystkich pracowników służb ratunkowych oraz służb zdrowia w Irlandii McDonald’s oferuje bezpłatne napoje po okazaniu identyfikatora.

Więcej informacji: McDonald’s

Najnowsze informacje: Koronawirus w Irlandii