Agresywny mężczyzna, który zaatakował stojących w korku w Irlandii kierowców, miał na sobie więzienną odzież.

Do tego brutalnego incydentu doszło wczoraj (06/08/2019) wieczorem tuż po godzinie 19:30 przy Oldtown Bridge w Letterkenny, Co. Donegal.

30-letni mężczyzna zaatakował siedzące w samochodach osoby, których pojazdy znajdowały się w tym czasie w ulicznym korku. Szczęśliwie nikt nie został ranny, lecz kilka samochodów zostało zniszczonych – mężczyzna uderzał w nie podczas agresywnego ataku.

Funkcjonariusze Gardy aresztowali mężczyznę odpowiedzialnego za incydent w pobliżu McDonald’s. Okazało się, że jest nim mężczyzna, który został zwolniony wcześniej z więzienia. Podejrzany nadal ubrany był jeszcze w więzienną odzież.

Dzisiaj rano mężczyźnie zostało postawionych kilka zarzutów na specjalnym posiedzeniu Sądu Okręgowego w Sligo. Oskarżony usłyszał także zarzut zakłócania porządku publicznego. Tego samego dnia zachował się agresywnie także w szpitalu Letterkenny University Hospital.

Adwokat mężczyzny poprosił o udzielenie pomocy medycznej jego klientowi. Poinformował, że oskarżony po zwolnieniu z więzienia ubiegał się o pomoc psychiatryczną, lecz spotkał się z odmową.