POLONIA IRLANDIA • GAZETA • WIADOMOŚCI I INFORMACJE

Na stronie firmy Ryanair pojawiła się oficjalna informacja o odwołanych lotach z i do Polski.

Premier Polski ogłosił w Polsce stan zagrożenia epidemicznego. Wiąże się to z zamknięciem granic od 15 marca 2020 roku. Więcej informacji: Wstrzymane wszystkie loty z Irlandii do Polski – Polska zamyka granice

Oficjalny komunikat Ryanair – Odwołanie lotów z i do Polski

GRUPA RYANAIR ODWOŁUJE WSZYSTKIE LOTY Z/DO Z POLSKI OD NIEDZIELI 15 MARCA DO WTORKU 31 MARCA
14 mar 2020 • 18:57

W odpowiedzi na decyzję polskiego rządu o zakazie ruchu lotniczego w całym kraju w celu powstrzymania rozprzestrzeniania się wirusa Covid-19, Grupa Ryanair (w tym Buzz i Lauda) została zmuszona do odwołania wszystkich lotów z/do Polski,od godziny 24:00 w sobotę 14 marca do wtorku 31 marca.

Kontaktujemy się ze wszystkimi klientami, których loty anulowano drogą e-mailową, aby poinformować ich o wszystkich opcjach i zachęcamy klientów, aby do nas nie dzwonili.

Jest to szybko zmieniająca się i złożona sytuacja, a bezpieczeństwo i dobre samopoczucie naszych pracowników i klientów jest naszym głównym priorytetem. Będziemy nadal w pełni przestrzegać wszystkich wytycznych WHO i EASA, a także dostosujemy się do wszelkich nałożonych ograniczeń podróży.

Ryanair Group Airlines szczerze przeprasza wszystkich klientów dotkniętych tymi ograniczeniami rządu mającymi na celu zwalczanie wirusa Covid-19.

Źródło: Ryanair

Najnowsze informacje: Koronawirus w Irlandii