Po raz kolejny w Irlandii rozpoczyna się Bank Holiday Weekend.

Dzisiaj w Irlandii rozpoczyna się kolejny długi weekend czyli Bank Holiday Weekend. Większość osób ma nadzieję na piękną pogodę, dzięki której uda się spędzić ten czas na świeżym powietrzu.

Jeszcze dzisiaj większość obszaru Irlandii jest ciepła i słoneczna. Jedynie lokalnie mogą wystąpić przelotne opady mżawki, a na wybrzeżu Munster i Connacht wieczorem mogą wystąpić silne opady deszczu. Temperatury w dzień od 14 do 18 stopni Celsjusza, w nocy nadal ciepło – nawet do 10 stopni Celsjusza.

Sobota rozpocznie się ładnie – będzie ciepło i słonecznie. W ciągu dnia na zachodzie wystąpią opady deszczu, które rozszerzą się potem na resztę kraju. Lokalnie mogą wystąpić ulewy. Temperatury nadal od 14 do 18 stopni Celsjusza.

Niedziela podobnie czyli więcej słońca rano, deszcz popołudniu, miejscami przechodzący w ulewy. Wieczorem wypogodzi się. Temperatury od 14 do 17 stopni w dzień, jednak noc chłodniejsza – od 4 do 8 stopni Celsjusza.

Poniedziałek rano rozpocznie się od deszczu, który dominować będzie przez cały dzień na większym obszarze Irlandii. Będzie ciepło – temperatury od 13 do 16 stopni Celsjusza.