POLONIA IRLANDIA

Funkcjonariusze Gardy apelują o pomoc do mieszkańców w sprawie dwóch przestępstw o charakterze kryminalnym.

Funkcjonariusze Gardy z Cork poszukują świadków, którzy mogą mieć istotne informacje w sprawie okoliczności śmierci 35-letniego mężczyzny.

Jego zwłoki zostały znalezione w środę 12/08/2020 około godziny 11:30 rano przy parkingu samochodowym Merchants Quay Shopping Centre przez jednego z kierowców.

Sekcja zwłok pozwoli śledczym objąć kurs dochodzenia. Na obecną chwilę uważa się, że do śmierci mężczyzny przyczyniły się osoby trzecie. Możliwe, że zwłoki znajdowały się przy parkingu już od kilku dni.

Funkcjonariusze Gardy apelują do osób, które posiadają ważne informacje na ten temat o kontakt z posterunkiem przy Anglesea Street w Cork.

Druga sprawa dotyczy podpalenia samochodu osobowego przed domem w północnym Dublinie. Zdarzenie miało miejsce we wtorek 11/08/2020 około godziny 18:00 wieczorem w okolicy Bremore Court w Balbriggan.

Na miejscu natychmiast pojawiły się jednostki straży pożarnej, które ugasiły pożar. W wyniku incydentu nikt nie został ranny.

Prowadzący śledztwo funkcjonariusze na obecną chwilę wykluczają, że do podpalenia doszło wskutek wojny młodocianych gangów, która trwa tam od kilku tygodni.

Osoby, które w tym dniu przebywały w tej okolicy między 17:45 a 18:15, proszone są o kontakt z posterunkiem Balbriggan Garda Station.