Polacy mieszkający w Irlandii po raz kolejny dają dobry przykład – sprzątanie plaży z okazji Dnia Ziemi

Lubicie domowe wypieki i polskiego grilla w dobrym towarzystwie? To zapewnia największa polska grupa seniorów w Irlandii “Fusy po Kawie”. To była nagroda za sprzątanie plaży z okazji obchodów Dnia Ziemi w Irlandii.

Sprzątanie plaży z okazji Dnia Ziemi w Irlandii

Irena Trojanowska z największej grupy polskich seniorów działającej w Irlandii “Fusy po Kawie” napisała:

Uczciliśmy Dzień Ziemi, posprzątaliśmy plażę. Tym razem była to plaża w Ringaskiddy. Nie było tak strasznie, z roku na rok jest coraz mniej śmieci, większość ludzi jednak sprząta po sobie. To miłe. Obawialiśmy się trochę o pogodę, ale po nocnym huraganie, od rana świeciło słońce, a wiatr nie szalał. Później udaliśmy się na zasłużony relaks przy grillu i muzyce.

Dołącz do największej grupy polskich seniorów w Irlandii:

Fusy po Kawie • Klub Seniora w Irlandii

Galeria zdjęć – Sprzątanie plaży z okazji Dnia Ziemi w Irlandii

Polacy znowu dają dobry przykład w Irlandii. Sprzątanie plaży z okazji Dnia Ziemi Polacy znowu dają dobry przykład w Irlandii. Sprzątanie plaży z okazji Dnia Ziemi Polacy znowu dają dobry przykład w Irlandii. Sprzątanie plaży z okazji Dnia Ziemi Polacy znowu dają dobry przykład w Irlandii. Sprzątanie plaży z okazji Dnia Ziemi

Co roku 22 kwietnia obchodzimy Dzień Ziemi. Także w Irlandii organizowanych jest wiele wydarzeń z tej okazji. Dziękujemy polskim seniorom w Irlandii z grupy “Fusy po Kawie”, którzy jak co roku w ramach obchodów Dnia Ziemi poświęcają swój czas i dają dobry przykład.