POLONIA IRLANDIA • GAZETA • WIADOMOŚCI I INFORMACJE

Funkcjonariusze Gardy poszukują świadków wypadku, w wyniku którego poszkodowany został mieszkający w Irlandii polski obywatel.


AKTUALIZACJA:

Z przykrością informujemy, że 14 grudnia 2018 roku Patryk Kacprowicz zmarł w szpitalu w wyniku obrażeń po tym tragicznym wypadku. Składamy nasze kondolencje dla rodziny i przyjaciół Patryka.

Zbiórka dla rodziny:

www.gofundme.com


Do wypadku doszło w środę 12 grudnia 2018 roku ok. godziny 17:40 w Hospital Town, Co. Limerick.

Patryk Kacprowicz przechodził przez ulicę, kiedy uderzył w niego biały van marki Volkswagen. Świadkowie zeznali, że w wyniku uderzenia mężczyzna został wyrzucony w powietrze i spadł na zaparkowany w pobliżu inny pojazd.

Na pomoc natychmiast nadbiegło kilka osób i wezwano pomoc medyczną. Ciężko ranny Patryk został zabrany do szpitala Limerick University Hospital, gdzie niestety jego stan się pogorszył. Na obecna chwilę lekarze określają stan zdrowia mężczyzny jako krytyczny.

Przy Patryku czuwa jego żona wraz z dwójką dzieci, w najbliższym czasie z Polski mają przylecieć do Irlandii inni członkowie jego rodziny.

Świadkowie wypadku proszeni są o kontakt z Gardą pod numerami 061 382940 lub 1800 666 111 bądź z dowolnym posterunkiem Gardy w Irlandii.