POLONIA IRLANDIA • GAZETA • WIADOMOŚCI I INFORMACJE

Federacja EFM  powraca w wielkim stylu! Poznaj pełne zestawienie walk. Hitowa walka wieczoru Michał Materla vs Willi Ott

W walce wieczoru  zawalczy jeden z najpopularniejszych zawodników MMA w Polsce  Michał Materla , tym samym Michał powróci do klatki po kilkumiesięcznej przerwie! Będzie to niespotykana okazja, aby ponownie obserwować zmagania legendy MMA.  Przeciwnikiem Michała będzie Willi Ott – mistrz największej austriackiej federacji MMA, najbardziej rozpoznawalny austriacki zawodnik. Kilka tygodni temu przeszedł na islam, czym wywołał zamieszanie medialnie w świecie islamskim.

Niektórzy mówią, że już nie wrócę, że jestem za stary, za wolny, zbyt mocno poobijany, twierdzą, że przyjąłem zbyt dużo ciosów. Sugerują żebym skończył ze sportem zawodowym i przeszedł na sportową emeryturę. Powiem Wam tylko tyle: nie powiedziałem ostatniego słowa i jeszcze was zaskoczę.

Wiele w życiu przeszedłem i nie z takich sytuacji wychodziłem. Żeby się rozwijać, istotne jest  żeby z każdej porażki wyciągać wnioski. Pamiętajcie, może mi zabraknąć techniki, kondycji – ale nigdy mi nie zabraknie charakteru – WRACAM
– zapowiada Michał Materla.

Transmisja Gali w systemie PPV

Trzecia już edycja gali federacji EFM  zostanie zorganizowana w formacie TV w jednym z berlińskich studio. Fani będą mogli obejrzeć galę za pośrednictwem systemu PPV , wykupując dostęp  w cenie od 24,99 zł przez stronę http://www.efmma.com.

8 zawodowych walk podczas 3 edycji Gali EFM

Emocjonująco zapowiada się walka co- event Mateusz Piskorz vs Marcel Grabiński. Mateusz to jeden z najlepszych polskich zawodników w swojej kategorii wagowej. Mieszka w Dublinie, na co dzień trenuje w znanym na całym świecie Straight Blast Gym Ireland. Ma za sobą walki w prestiżowym Bellatorze.  Z kolei Marcel jest mistrzem największej  niemieckiej federacji MMA. To jeden z najlepszych zawodników w swojej klasie wagowej, były zawodnik UFC. Syn polskich emigrantów, który po śmierci swojego ojca został wychowany przez swojego trenera Nordin Asrih i przeszedł na islam.

Warto zwrócić uwagę także na walkę Maciej Różański vs Will Fleury., który jest najlepszym irlandzkim zawodnikiem kat. średniej. Zawodnik, który walczył w Bellatorze. Maciej to z kolei bardzo utalentowany zawodnik kat.84 kg, kilkakrotny mistrz Polski w BJJ, ścisła czołówka europejska.

Pozytywnie zaskoczyć może zestawienie Michał Domin vs Nikolay Grozdev . Nikolay to jeden z najlepszych i najbardziej utalentowanych  zawodników w wadze 66 kg w Irlandii. Na co dzień jest partnerem treningowym Conora McGregora. Michał Domin z klubu Oktagon Team Żory jako perspektywiczny i młody zawodnik na pewno będzie miał olbrzymią motywację , aby pokonać bardziej doświadczonego zawodnika.

Ciekawym zestawieniem jest także walka  Wojciecha Janusza –  zawodnika dającego bardzo krwawe walki. Zawodnik  Kat.93 kg. Partner treningowy Michała Materli i Tomasza Narkuna, natomiast Piotr Kalenik często prowadzi zażarte walki w oktagonie, więc zapowiada się niezła bitka.

Poznaj pełny Fightcard gali EFM

 1. Main event – walka o pas kat. 84 kg
  Michal Materla vs Willi Ott
 2. Co-Main Event – walka o pas kat. 77 kg
  Mateusz Piskorz vs Marcel Grabiński
 3. Walka o pas w kat. 93 kg
  Maciej Różański vs Will Fleury
 4. Walka o pas kat. 66 kg
  Michał Domin vs Nikolay Grozdev
 5. Superfight – catchweight (98 kg)
  Wojciech Janusz vs Piotr Kalenik 

Undercard

 1. Superfight
  Krzysztof Dobrzyński vs Mateusz Makarowski
 2. walka – 77 kg
  Damian Ostęp vs Hojat Khajevand
 3. walka (catchweight 73kg) – walka dwóch debiutantów
  Krzysztof Frydel vs Paul Saier

Chcesz obejrzeć galę EFM 3 za 10 zł (zamiast 24,99 zł)?

Jeden ze sponsorów Gali, zakład bukmacherski Betclic, przygotował specjalną promocję dla wszystkich dorosłych fanów MMA, którzy chcieliby obejrzeć Galę.

 1. Zarejestruj się na Betclic.pl, przy rejestracji wpisz kod EFM50
 2. Wpłać 10 zł , które możesz wykorzystać w na zakłady bukmacherskie
 3. Prześlij maila na marketing@betclic.pl, z tytułem „darmowe PPV” i nickiem gracza, użytym podczas rejestracji konta

W ciągu 2 godzin dostaniesz na swojego maila jednorazowy kod, dzięki któremu otrzymasz dostęp do PPV.

Kod do wykorzystania na stronie www.efmma.com

Aby wykorzystać kod PPV, należy się najpierw zarejestrować i zalogować.


ARTYKUŁ SPONSOROWANY