Tragiczny finał poszukiwań zaginionego Polaka w Irlandii

Garda podała nowe informacje w związku z zaginionym w Irlandii Januszem Jasickim.

Funkcjonariusze Gardy opublikowali nowe informacje związane z poszukiwanym od tygodnia Januszem Jasickim. Mężczyzna zaginął 30 września w Carrick-on-Shannon – czytaj więcej: Polak zaginął w Irlandii. Trwają poszukiwania

Poszukiwany Janusz Jasicki po raz ostatni widziany był około godziny 20:45 w okolicy Priest Lane przy Main Street w Carrick-on-Shannon. Według nowych informacji mężczyzna poruszał się w kierunku okolic Hartley. Po raz ostatni skontaktował się ze swoją dziewczyną około godziny 22:00, a jego telefon rozładował się w niedzielę rano.

W ciągu siedmiu dni w akcji poszukiwania uczestniczyły liczne jednostki Gardy, w tym Garda Dog Units, Garda Diving Units, Garda Air Units, a także helikopter Coast Guard oraz jednostki Civil Defence. Niestety nie natrafiono na żaden ślad zaginionego mężczyzny.

Funkcjonariusze Gardy apelują do mieszkańców Carrick-on-Shannon o sprawdzenie niezamieszkałych nieruchomości, a także szop ogrodowych. Garda prosi także o kontakt osoby, które podróżowały tego dnia w okolicy zaginięcia mężczyzny lub widziały osobę pasującą do jego rysopisu.

Rodzina i przyjaciele Janusza Jasickiego mają nadzieję na odnalezienie mężczyzny i proszą o kontakt wszystkie osoby, które mają jakiekolwiek informacje na jego temat.

Informacji można udzielić pod numerem: (071) 9650510 lub na dowolnym posterunku Gardy.