Polonia Irlandia

Kurczę ciężko mi tak coś napisać chociaż wiem, że na tym etapie na jakim się znajduje razem z Zuzą MUSZE prosić o pomoc znajomych.

“Razem ze sobą mamy się najlepiej…! Od początku życie dało nam w kość. Z dnia na dzień nowe wyzwania którym stawiałyśmy czoła. Jeden etap życia zakończony i idziemy dalej nie obracając się za siebie. Z pełnym wiadrem nadziei na lepsze jutro!”

Nie jest to żaden łańcuszek tu chodzi o godne życie dla mojej ZIutki. Zacznę może od tego, że po kolejnym turnusie Zuza zaczęła raczkować – sama! Widzę ile efektów przynoszą jej pobyty na turnusach. Niestety jedynym minusem tego wszystkiego są pieniądze, które czasami ciężko mi zdobyć. Tak jak już wspomniałam chciałabym prosić o pomoc. Każda pomoc będzie na wagę złota. Mam tylko kilka pomysłów w jaki sposób można by uzbierać troszkę grosza na rehabilitacje dla ZUzi.

www.zuziulowy.blogspot.com

np. zareklamować na swoim funpage, nagrać jakiś krótki filmik, zdobyć płytę z autografem, zorganizować koncert, aukcje, w miejscu swojej pracy jakiś plakat odnośnie 1R% czy darowizny itd. Jeżeli możesz chwile czasu poświecić na pomoc będziemy bardzo wdzięczne OBIE.

Jak można pomóc Zuzi – zobacz co możesz zrobić – czytaj więcej.

Pozdrawiam gorąco Dominika i Zuza.