POLONIA IRLANDIA • GAZETA • WIADOMOŚCI I INFORMACJE

Funkcjonariusze Gardy poszukują osoby odpowiedzialnej za potrącenie kobiety w Irlandii.

Funkcjonariusze Gardy poszukują sprawcy wypadku, do którego doszło w Cork w sobotę 26/10/2019 około godziny 03:15 nad ranem. Poszkodowana odniosła ich zdaniem „poważne obrażenia zmieniające życie”.

W przechodzącą przez ulicę 23-letnią kobietę uderzył samochód, a sprawca natychmiast uciekł z miejsca wypadku. Na miejsce przybyła karetka oraz funkcjonariusze Gardy. Ciężko ranna kobieta została zabrana do szpitala w Cork.

Ze wstępnych ustaleń wynika, że w wypadku uczestniczył samochód marki Volkswagen Polo w ciemnym kolorze. Osoba kierująca tym pojazdem jechała ulicą Magazine Road od strony Bandon Road. Po potrąceniu kierowca Volkswagena nie udzielił rannej kobiecie pomocy, lecz natychmiast oddalił się z miejsca wypadku.

W środę 30/10/2019 opublikowane zostało zdjęcie przedstawiające poszukiwany samochód. Pojazd najprawdopodobniej ma lekkie wgniecenia w karoserii – zarówno z przodu, jak i z tyłu.

Potrącił kobietę i uciekł. Garda poszukuje sprawcy wypadku w Irlandii

Funkcjonariusze Gardy wystosowali apel do sprawcy wypadku, aby oddał się w ręce wymiaru sprawiedliwości. Także osoby, które mogą mieć informacje dotyczące wypadku bądź nagrania z kamerek samochodowych, proszone są o kontakt z Gardą pod numerami: 021 452 2000 lub 1800 666 111.