Potrójne morderstwo - areszt kobiety podejrzanej o dokonanie zbrodni w Irlandii

Aresztowano kobietę podejrzaną o dokonanie morderstwa trójki swoich dzieci w Irlandii.

Rzecznik Gardy potwierdził, że aresztowano 40-kilkuletnią kobietę w związku ze sprawą odnalezienia ciał trójki dzieci w Newcastle w hrabstwie Dublin.

Wstrząsającego odkrycia dokonał ojciec dzieci. Mężczyzna wracając do domu zobaczył w sąsiedztwie swoją żonę w towarzystwie innych osób. Kobieta była w bardzo złym stanie psychicznym.

Ojciec wszedł do domu w poszukiwaniu swoich dzieci i przy wejściu znalazł notatkę z informacją:

Nie wchodź na górę, zadzwoń na 999

Mężczyzna natychmiast wbiegł na piętro domu, a po chwili stojący przed domem funkcjonariusze Gardy usłyszeli przeraźliwy krzyk. Kiedy weszli do środka, zobaczyli ciała trójki dzieci.

Śledztwo w sprawie zabójstwa trójki rodzeństwa jest jeszcze na bardzo wczesnym etapie. Przyczyny zdarzenia pomoże wyjaśnić sekcja zwłok. Jednak jej wyniki nie zostaną upublicznione ze względów na dobro śledztwa.

W tej chwili matka dzieci przesłuchiwana jest na posterunku Gardy Clondalkin Garda Station. Kobieta została aresztowana we wtorek wieczorem i może być przesłuchiwana do 24 godzin.

Czytaj też: Apel ojca zrozpaczonego po śmierci trójki swoich dzieci w Irlandii


AKTUALIZACJA:

Deirdre Morley została dzisiaj oskarżona o morderstwo trójki swoich dzieci. Sprawa sądowa została wyznaczona na 05/02/2020, do tego czasu kobieta przebywać w żeńskim oddziale Mountjoy Prison.