W sklepach w Irlandii ruszają poświąteczne wyprzedaże – najlepszy czas na zakupy.

Jutro rano praktycznie we wszystkich sklepach w Irlandii rozpocznie się okres największych wyprzedaży w Irlandii. Wiele większych sklepów zostanie otwartych już o godzinie 9.00 rano.

Przecenami próbują przyciągnąć klientów przede wszystkim centra handlowe i sklepy odzieżowe, gdzie obniżki mają sięgać nawet 60-70 proc. W dobrej cenie możemy znaleźć również sprzęt AGD czy RTV.

Zimowa wyprzedaż w Irlandii co roku zaczyna się już w drugi dzień świąt Bożego Narodzenia. Przed wieloma sklepami ustawiają się wtedy kolejki amatorów okazyjnych zakupów. Dobra wiadomość dla klientów jest taka, że większość wyprzedaży w sklepach będzie trwała do końca stycznia.

Kilka sklepów rozpoczęło wyprzedaże jeszcze przed świętami. Wśród nich są m.in. Debenhams, Brown Thomas czy Arnotts. Promocje czekają też na klientów w JD Sports, Mango. Marks and Spencer, New Look czy Oasis.

Dzisiaj rano rozpoczęła się już wyprzedaż w sieci sklepów Argos. Klienci będą mogli odebrać zakupione przedmioty jutro po otwarciu sklepów. W korzystnej cenie można kupić towary takich producentów jak Dyson, Lenovo, LG, Tefal, Fitbit, Reebok czy Candy.