Polonia Irlandia

Największy w Irlandii subtropikalny park wodny przyjmuje już rezerwacje.

Chociaż Center Parcs Holiday Village w Longford planowo zostanie otwarty dla gości dopiero latem 2019 roku, to właśnie rozpoczęto przyjmowanie rezerwacji.

Center Parcs Holiday Village powstaje na powierzchni 395 akrów w Ballymahon przy Newcastle Woods w hrabstwie Longford. W tym subtropikalnym Aqua Parku o temperaturze 29,5 stopni Celsjusza znajdziemy wiele ciekawych atrakcji.

W ubiegłym miesiącu odbył się nabór ponad 1 000 pracowników. Zatrudniono pracowników do pracy w gastronomii, handlu detalicznym, rekreacji, HR, do szkoleń, księgowości i innych dziedzin.

Jezioro, staw i zjeżdżalnie wodne otoczone prawdziwie tropikalnymi roślinami pozwolą przenieść się nam w świat tropików. Pokoje dla 2.500 gości w 470 domkach i 30 apartamentach, spa, kawiarnie, restauracje i sklepy to tylko część atrakcji.

Cena biletu zaczyna się od €379 za pobyt w dniach powszednich, natomiast w weekend to wydatek minimum €529 – jak można sprawdzić na stronie Center Parcs.

Niestety chętni do skorzystania z atrakcji tego Aqua Parku będą musieli poczekać do 4 listopada przyszłego roku. Firma zapowiada jednak, że część rezerwacji na sierpień/wrzesień 2019 roku będzie dostępna w zależności od postępu prac budowlanych. Rezerwacje na ten wczesny termin mają zostać uruchomione wczesną wiosną.