Dziś do wygrania niesamowita Super Kumulacja w Powerball 433 mln* euro a teraz również mieszkańcy Irlandii mają okazję się zaangażować, stawiając zakład na wynik loterii.

LottoGo.com, poprzez stronę z zakładami na loterię **, pozwala mieszkańcom Irlandii, którzy dotychczas mogli brać udział w losowaniu tylko jeśli kupili kupon przebywając w Stanach Zjednoczonych, wziąć udział w Super Kumulacjach poprzez postawienie zakładu na wynik Powerball.

Teraz fani dużych kumulacji mają również dostęp do LottoGo.com Super Kumulacji, poprzez postawienie zakładu na stronie z zakładami na loterie.

Do tej pory udało się zgromadzić zwycięzców dużych nagród z jednym szczęśliwym graczem z Bolton, który wziął do domu 1 000 000 euro z przodującą stroną z zakładami lotto LottoGo.com. 

Niektórzy sugerują, że w tym roku może się pojawić nasz pierwszy milioner Powerball z Irlandii.

Wyobraź sobie co mógłbyś kupić za 433 mln* euro?

  • Jeden z lepszych prywatnych odrzutowców Gulfstream G650, kosztowałby 53 miliony euro
  • 24-pokojowa rezydencja Hampshire o powierzchni 45000 metrów kwadratowych- 55 milionów euro
  • Mógłbyś też pomyśleć o przystąpieniu do aukcji obrazu Picassa o wartości 27 milionów euro.

Czy możesz zostać następnym wielkim zwycięzcą?

Aby świętować dzisiejszą super kumulację Powerball, LottoGo.com oferuje nowym graczom możliwość na podwojenie szansy dzięki dodatkowemu zakładowi Powerball, przy zakupie pierwszego w cenie 2.50 euro –  to mniej niż połowa ceny.

Kup 1 zakład i odbierz 1 darmowy zakład w Powerball klikając tutaj

 


18+ Obowiązuje regulamin. Oferta tylko dla nowych graczy. LottoGo.com jest licencjonowane i regulowane przez Komisję ds. Hazardu w Wielkiej Brytanii dla klientów z Wielkiej Brytanii (w celu uzyskania pełnych informacji na temat Organu Regulacyjnego LottoGo.com zob. Regulamin) i ma ponad 1 000 000 graczy. Graj odpowiedzialnie. www.gambleaware.co.uk
* 18 +. Główna wygrana i wygrane rzędu 2-3 będą niższe niż w reklamach, aby dopasować się do rzeczywistych wypłat gotówkowych po wszystkich odpowiednich potrąceniach, w tym podatkach. Obowiązują Regulamin LottoGo.com.
** Zakłady loteryjne to stawianie zakładów na wynik oficjalnego losowania loterii – w szczególności, które loteryjne kule (liczby) zostaną wylosowane. LottoGo.com nie obsługuje loterii. Członkowie stawiają zakłady na wynik loterii krajowych. Oficjalne kupony loterii i ubezpieczenia są kupowane w oparciu o postawione zakłady, tak aby wszystkie wygrane były równe opcji pieniężnej wygranych w krajowych loteriach.


Artykuł powstał we współpracy z LottoGo