POLONIA IRLANDIA

Rozpoczęły się masowe wyprzedaże w Irlandii, a to dopiero początek promocji.

Black Friday w tym roku przypada w piątek 29/11/2019, lecz część sprzedawców już rozpoczęła walkę o klientów proponując swoje produkty w bardzo promocyjnych cenach.

W piątek 22/11/2019 ogłoszono wyprzedaż Black Tag w sieci sklepów Currys PC World. Oznaczone czarną etykietką produkty można nabyć nawet z 50% obniżką ceny.

Wśród przecenionych towarów znaleźć można m.in. tablety, zegarki smart, laptopy, telewizory, ekspresy do kawy, odkurzacze, a nawet pralki czy lodówki. Klienci mogą zakupić wybrane produkty zarówno w sklepach stacjonarnych, jak i przez internet.

Konkurencją dla tych promocji są wyprzedaże w sklepach Harvey Norman w Irlandii, gdzie rozpoczęto już akcję wyprzedaży w ramach Black Friday. W ofercie oprócz sprzętu RTV i AGD są także łóżka, materace, stoły krzesła. Oferta zawiera także zapewnienie, że sklep obniży ceny, jeśli są wyższe niż u konkurencji.

Sieć sklepów Lidl natomiast szykuje promocję Black Weekend Sale, która potrwa od 29/11/2019 do 02/12/2019. Przez trzy dni będzie można skorzystać z promocji na wybrane towary, w tym na aparaty fotograficzne, telewizory, laptopy i odkurzacze. Ceny niektórych produktów mogą spaść o 50%, co już wydaje się być znakiem rozpoznawczym Black Friday w Irlandii.