POLONIA IRLANDIA • GAZETA • WIADOMOŚCI I INFORMACJE

Funkcjonariusze Gardy prowadzą śledztwo w sprawie okoliczności śmierci mężczyzny w Irlandii.

Funkcjonariusze Gardy prowadzą śledztwo w sprawie okoliczności śmierci 28-letniego mężczyzny, do której doszło w nocy z piątku 28/08/2020 na sobotę 29/08/2020.

Ze wstępnych ustaleń wynika, że mężczyzna został znaleziony nieprzytomny przed domem przy Eagle Valley, Wilton w Cork tuż po godzinie 01:00 w nocy.

Na miejsce przybyły służby ratunkowe i jednostki Gardy. Mężczyzna został zabrany do szpitala CUH w Cork, gdzie w niedługim czasie stwierdzono jego zgon.

Ustalono, że 28-latek pochodził z okolic Macroom, a w domu w Cork przebywało jeszcze pięciu jego wieloletnich przyjaciół. Miejsce zdarzenia zostało odgrodzone policyjną taśmą.

W sobotę po południu przeprowadzono sekcję zwłok mężczyzny. Wyniki autopsji pozwolą śledczym na ustalenie kierunku dochodzenia.

AKTUALIZACJA:

Po przeprowadzonej autopsji stwierdzono, że sprawa śmierci 28-letniego mężczyzny ma charakter kryminalny. Szczegóły sekcji zwłok nie zostaną ujawnione ze względu na dobro śledztwa.

Osoby, które mają ważne informacje w tej sprawie, proszone są o kontakt z funkcjonariuszami Togher Garda Station pod numerem 021 494 7120.