Rosnące ceny prądu i gazu, utrzymujący się kryzys mieszkaniowy powodujący, że koszty wynajmu mieszkań stają się coraz wyższe… Te i wiele innych czynników powodują, że obecnie Irlandia jest jednym z najdroższych krajów Unii Europejskiej. Koszty życia są wyższe jedynie w Danii i Luksemburgu. To jedne z przyczyn, dla których coraz więcej osób rozważa wyjazd z Irlandii i przeprowadzkę do innego kraju lub powrót do ojczyzny.

Najnowsze badania przeprowadzone przez Eurostat pokazują, że ceny produktów spożywczych są o 17% wyższe od średniej UE, a alkoholu i wyrobów tytoniowych aż o 74%! Droższe są również samochody oraz ich ubezpieczenia, odzież, czy wspomniany wynajem nieruchomości.

Gdzie można szukać oszczędności?

Znaczna część Polaków mieszkających w Irlandii ma w ojczyźnie rodzinę lub bliskich, którym pomaga finansowo. Średnia wartość przelewu międzynarodowego wykonywanego przez Polaków wynosi 200-300 euro (dane TransferGO). Szacuje się, że miesięcznie Polacy wysyłają z Irlandii do Polski średnio 200 000 euro.

Jeżeli jesteś jedną z tych osób, która regularnie wykonują przelewy do Polski, możesz teraz oszczędzić na kosztach tej operacji. Wszystko za sprawą TransferGO, które oferuje przelewy z Irlandii do Polski na bardzo korzystnych warunkach:

  • przelew następnego dnia do 19:30 – 0.99 euro
  • przelew tego samego dnia do 19:30 – 1.99 euro
  • przelew w 30 minut – 2.99 euro

Ceny są stałe bez względu na wartość przelewu.

Dodatkowo, wszyscy czytelnicy naszego portalu mogą teraz skorzystać ze specjalnego kodu rabatowego na pierwszy przelew z Irlandii do Polski lub z Polski do Irlandii, który sprawia, że wszystkie opcje dostawy są darmowe.

W skrócie: pierwszy przelew z TransferGO masz za darmo, jeśli wpiszesz w pole na kod rabatowy frazę: „PoloniaIrlandia”.

Pole na kod rabatowy pojawia się pod cenami poszczególnych typów przelewów po zalogowaniu (patrz grafika poniżej).

 Tanie przelewy z Irlandii do Polski

Źródło: www.transfergo.com

Tanie, szybkie i bezpieczne transfery pieniędzy z Irlandii do Polski

Usługi TransferGO są dostępne w Irlandii już od 2013 roku i stanowią doskonałą alternatywę dla banków. TransferGO jest zarejestrowanym dostawcą usług płatniczych, autoryzowanym przez FCA (Financial Conduct Authority) i nadzorowanym przez HMRC (Her Majesty’s Revenue and Customs), dzięki czemu można być spokojnym o jakość świadczonych usług. To operator transakcji bezgotówkowych przykładający najwyższą wagę do bezpieczeństwa wszystkich przelewów. Do tej pory z jego usług skorzystało już ponad 650 tys. użytkowników – możesz poznać ich opinie na Trust Pilot.

Poza 100% bezpieczeństwem, TransferGO ma tę przewagę nad bankami, że przejmuje na siebie wszelkie ryzyko związane z wahaniem kursu walut. To znaczy, że odbiorca otrzyma dokładnie tyle, ile Ty widzisz na ekranie w momencie, gdy zlecasz przelew. Jeżeli w międzyczasie zmieni się kurs – TransferGo bierze te koszty na siebie.

Jeżeli zechcesz sam sprawdzić jakość usług oferowanych przez TransferGO, pamiętaj o specjalnym kodzie rabatowym dla naszych czytelników: „PoloniaIrlandia” – wpisz go w wyznaczone pole, a wyślesz przelew z Irlandii do Polski za darmo.

Artykuł sponsorowany.