POLONIA IRLANDIA • GAZETA • WIADOMOŚCI I INFORMACJE

Ma to być firma konkurencyjna dla popularnej w Irlandii sieci Penneys.

Popularna w Irlandii sieć dyskontowa Dealz wprowadza w swoich 30 sklepach sprzedaż ubrań PEP&CO. Będzie asortyment dla kobiet, mężczyzn i dzieci.

Pierwsze outlety mają zostać otwarte już w najbliższym czasie w Blanchardstown, Kilkenny, Dundrum, Naas, Newbridge, Gorey, Athy, Finglas, Ballina i Castlebar. Kolejne powstaną przed wakacjami między innymi w Killarney, Galway, Letterkenny i Cork.

Rzecznik Dealz zapewnia, że 60% produktów PEP&CO będzie kosztować poniżej €5.00, a ceny towarów rozpoczynać się mają od €1.50. Firma chce konkurować z najpopularniejszą w Irlandii siecią taniej odzieży Penneys, która właśnie odnotowała rekordową sprzedaż za 2017 rok.

Rzecznik Dealz twierdzi, że otwarcie outletów PEP&CO wstrząśnie branżą odzieżową. Firma chce, by klienci mieli szansę porównać jakość i ceny towarów w obu sklepach.

Outlety PEP&CO mają zajmować 20-25% powierzchni w sklepach Dealz, dlatego zdecydowano się je wprowadzić tylko w większych dyskontach. Firma obiecuje tanie ubrania i duży asortyment. Dodatkowe zatrudnienie znajdzie tu ponad 120 osób.