POLONIA IRLANDIA • GAZETA • WIADOMOŚCI I INFORMACJE

To szansa dla wszystkich osób, które mają problem uzyskać kredyt hipoteczny w Irlandii.

Można to traktować z przymrużeniem oka, jednak nie można zaprzeczyć faktom, że chętnych do zakupu tych domów w Irlandii nie brakuje.

Jest to swego typu rozwiązanie dla tych osób, które chcą kupić swoje własne lokum w Irlandii, a w żadnym banku nie mogą uzyskać kredytu. Co ważne, klucze do domu można otrzymać już do ośmiu tygodni od złożenia zamówienia.

Domy za 45 tys. euro w Irlandii

Domy modułowe, bo o nich mowa, to budynki mieszkalne o powierzchni 22 metrów kwadratowych. Są w pełni ocieplane, mają doprowadzone instalacje gazowe, elektryczne i wodno – kanalizacyjne. Domy modułowe produkuje firma w Lismullen, Navan, a gotowe konstrukcje są transportowane na terenie całej Irlandii.

Te domy można kupić za 45 tys. euro w Irlandii. Chętnych nie brakuje

W tej chwili firma produkuje domy jednosypialniane, w których znajdują się również: pokój dzienny, kuchnia i łazienka. W sypialni montowane są szafy przesuwane, co dodatkowo pozwala zachować ograniczoną już znacznie przestrzeń.

Zamówienia składają głównie studenci, młode małżeństwa, a nawet emeryci. Firma otrzymuje też wiele zapytań o domy dwusypialniane i nie jest wykluczone, że takie domy niedługo znajdą się w ofercie sprzedaży. Trwają prace nad zaprojektowaniem tego typu domów.

Właściciele firmy są zaskoczeni ilością zamówień, odkąd upublicznili swoje plany na produkcję domów modułowych. To tylko wskazuje, jak potężny jest kryzys mieszkaniowy w Irlandii, skoro ludzie decydują się zamieszkać na tak ograniczonej powierzchni mieszkalnej.