Polonijka – Polonijna Szkoła Podstawowa z okazji dnia dziecka przygotowała krótkie nagranie. Czy zgadniesz, o czym ono jest?

Dlaczego warto nauczyć swoje dziecko języka polskiego przebywając na emigracji? Odpowiedź jest dziecinnie prosta! 

  • Nauczenie dziecka języka polskiego sprawi, że z łatwością będzie mogło komunikować się
    z rodziną i bliskimi mieszkającymi w Polsce;
  • Ułatwi mu to powrót do kraju i polskiej szkoły, umożliwiając późniejsze studiowanie w Polsce;
  • Korzystnie wpłynie to na rozwój dwujęzyczności. 

Jedną z głównych ról w nagraniu zagrała Ola, która przez kilka lat mieszkała z rodzicami w Wielkiej Brytanii. Podczas pobytu za granicą dziewczynka była uczennicą programu partnerskiego Polonijki – Polskich Szkół Internetowych Libratus. Dzięki temu, że rodzice Oli dbali o jej edukację i naukę języka polskiego na emigracji, w tym momencie dziewczynka nie ma żadnych problemów w polskiej szkole stacjonarnej. 

Polonijka – Polska Szkoła Internetowa to elastyczne rozwiązanie, które pozwala na naukę w dowolnym miejscu i czasie. Skutecznie rozwija znajomość języka polskiego, poszerza wiedzę o kraju, pozwala na realizację programu edukacyjnego z polskiej szkoły podstawowej oraz umożliwia bezstresowy powrót do kraju.  Nauka w Polonijce odbywa się za pomocą Internetowej Platformy Edukacyjnej. Platforma bogata jest w liczne repetytoria, scenariusze lekcji i poradniki nauki, które ułatwiają przyswajanie wiedzy, umożliwiając łatwą i praktyczną naukę. Do dyspozycji uczniów zostają oddane angażujące pomoce naukowe, m.in.: filmiki edukacyjne, multimedialne prezentacje, czy gry i zabawy, przynoszące uczniom radość i satysfakcję, dzięki którym nauka staje się bardziej przyjemna i efektywna.

Aktualnie w szkole trwają zapisy na rok szkolny 2019/2020! Zadbaj o polską edukację!  Pozwól swojemu dziecku poznać język polski i daj mu szansę na rozwój! 

Dowiedz się więcej na:

 >> Polonijka – Polonijna Szkoła Podstawowa <<

Artykuł powstał we współpracy z: Polonijka – Polonijna Szkoła Podstawowa