POLONIA IRLANDIA • GAZETA • WIADOMOŚCI I INFORMACJE

Dzisiaj rano odnalezione zostało ciało zaginionej w Irlandii Natalii Karaczyn.

Z przykrością informujemy, że poszukiwania zaginionej w Irlandii 30-letniej Natalii Karaczyn mają swój tragiczny finał. Natalia osierociła trójkę dzieci.

Dzisiaj rano ciało zaginionej Natalii zostało odnalezione w okolicy Holywell Road, na obrzeżach Sligo. Zalesiony obszar w pobliżu Lough Gill został już zabezpieczony policyjną taśmą.

Ciało poszukiwanej od niedzieli kobiety nie zostało jeszcze formalnie zidentyfikowane. Na miejscu trwają prace techników kryminalistyki. Powiadomiono też Biuro Patologa.

Dzisiaj rano zwolniono z aresztu zatrzymanego 32-letniego mężczyznę, który był podejrzany o udział w sprawie zaginięcia Natalii. Mężczyźnie nie postawiono zarzutów. Jednak już kilka godzin później mężczyzna ponownie został aresztowany.

Śledztwo jest w toku. Trwa ustalanie przebiegu ostatnich godzin przed śmiercią kobiety. Najprawdopodobniej Natalia spędziła sobotni wieczór w kinie, po którym udała się na imprezę w Crozon/Caltragh. Kamery CCTV po raz ostatni zarejestrowały ją o godzinie 06:30 rano, gdy szła w kierunku swojego domu.