POLONIA IRLANDIA

Młody obywatel polski mieszkający na stałe w Irlandii doznał ciężkiego uszkodzenia kręgosłupa.

Pochodzący z Polski 20-letni Daniel został właśnie sprowadzony do Irlandii po kilku tygodniach spędzonych w jednym ze szpitali na Wyspach Kanaryjskich. Teraz o jego zdrowie walczyć będą lekarze z Beaumont Hospital w Dublinie.

Daniel spędzał urlop ze swoją dziewczyną na Teneryfie. Jednak już pierwszego dnia wczasów mężczyzna miał wypadek, który okazał się tragiczny w skutkach. Siedząc na wysokim murze przy plaży w pewnym momencie zemdlał i spadł z wysokości 3 metrów.

W wyniku upadku doszło do ciężkiego uszkodzenia kręgosłupa i miejscowi lekarze zmuszeni byli przeprowadzić dwie poważne operacje. Zdarzenie miało miejsce 1 sierpnia 2018 roku, lecz dopiero teraz udało się sprowadzić Daniela do szpitala w Irlandii.

Dziewczyna Daniela rozpoczęła zbiórkę na jego leczenie na stronie GoFundMe, gdzie do tej pory udało się już zebrać część niezbędnych pieniędzy. Rodzina i przyjaciele mężczyzny wszelkimi sposobami próbują zgromadzić fundusze. Mamy nadzieję, że leczenie Daniela przyniesie niedługo oczekiwany rezultat.