Polonia Irlandia

WOŚP w Irlandii – Już tylko 4 miesiące dzielą nas od 26. Finału Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy!

Irlandzki sztab WOŚP Dublin z pełną mocą, jak co roku, wspierał będzie Jurka Owsiaka z samego serca Irlandii. W drugą niedzielę stycznia dublińska Orkiestra zagra ponownie, tym razem w nowym, większym miejscu, które na pewno sprosta oczekiwaniom uczestników oraz pozwoli na sprawne zorganizowanie tak dużego przedsięwzięcia.

Organizatorzy są przekonani, że – podobnie jak w zeszłym roku – zapełni się ono po brzegi! Dokładny adres dublińskiego finału poznamy wkrótce. Podczas zeszłorocznego finału zebrano rekordową kwotę, która zasiliła konto Fundacji WOŚP.

Gdy tylko opadły emocje po szalonym jubileuszowym finale, organizatorzy rozpoczęli przygotowania do kolejnego, który ma obfitować w jeszcze więcej atrakcji, trwających przez cały dzień aż do późnych godzin nocnych. Jak co roku możemy spodziewać się koncertów gwiazd, aukcji, warsztatów a o godzinie 19ej odbędzie się tradycyjne „Światełkiem do nieba”.

Organizatorzy przygotowali również niespodziankę, której szczegóły na razie owiane są tajemnicą. Dokładny plan wydarzeń poznamy niebawem. Aktualności związane z przygotowaniami do najbliższego finały śledzić można na profilu WOŚP Dublin na facebooku. Więcej informacji wkrótce!

Sztab Dublin

Patronem medialnym WOŚP w Irlandii jest Polonia Irlandia

Najnowsze informacje będą publikowane tutaj: WOŚP w Irlandii