Styczeń, 2017

28STY10:0013:00DUBLIN • TWOJA FIRMA W IRLANDII • KONFERENCJA BIZNESOWA W IRLANDII10:00 - 13:00 Wynn’s Hotel

DUBLIN • TWOJA FIRMA W IRLANDII • KONFERENCJA BIZNESOWA W IRLANDII

Godzina

(Sobota) 10:00 - 13:00

Miejsce

Wynn’s Hotel

35-39 Lower Abbey Street, Dublin 1

Opis

DUBLIN • TWOJA FIRMA W IRLANDII • KONFERENCJA BIZNESOWA W IRLANDII


Żyjemy w dobie globalnej migracji. Dzisiaj mieszkamy w Irlandii, jutro Polsce, Norwegii, Niemczech, Austrii, Kanadzie, Australii bądź w Korei. Raczej rzadko zdajemy sobie sprawę, że umiejscowienie w jednej jurysdykcji podatkowej, m.in. przez prowadzenie w niej własnej firmy, daje lub ogranicza możliwości wolnego życia i swobodnego podróżowania w świecie. Możesz prowadzić firmę w jednym kraju, w nim globalnie rozliczać swoje podatki, podróżować i mieszkać czasowo w innych krajach w świecie, zdalnie obsługiwać swoją działalność, na zakupy latać w inne kierunki, a po zdrowie i przyjemności wybierać jeszcze inne.

Prowadzenie firmy w Irlandii okazuje się niesłychanie proste, wygodne i korzystne podatkowo. Dzięki aspektom prowadzenia firmy w Irlandii takimi jak całkowity brak konieczności osobistych wizyt w urzędach, całkowita obsługa firm online i przez telefon bądź korespondencyjnie, a do tego stosunkowo niskie podatki i przejrzyste przepisy prawa oraz stabilne i przyjazne makrootoczenie dla prowadzenia biznesu. Oto Irlandia w XXI wieku.

Aby przybliżyć Państwu korzyści płynące z otwarcia i prowadzenia własnej firmy w Irlandii Polski Klub Biznesu oraz Wydział Promocji Handlu i Inwestycji Ambasady RP w Dublinie organizują konferencję dla przedsiębiorczej Polonii w Irlandii.

Podczas nadchodzącej konferencji dowiecie się Państwo:

  • Jakie są korzyści z otwarcia i prowadzenia własnej firmy w Irlandii?
  • Jakie są formy prawne prowadzenia firmy w Irlandii?
  • Jakie są podatki w Irlandii?
  • Kto i w jaki sposób może pomóc polskim firmom w eksporcie towarów i usług w Irlandii?

Program konferencji:

10:00-10:15 Powitanie gości (Wojciech Wrona, Przemysław Buczkowski)
10:15-10:30 Prezentacja Wydziału Promocji Handlu i Inwestycji Ambasady RP w Dublinie (Przemysław Buczkowski, Robert Bąk)
10:30-11:30 Przedsiębiorczość i podatki w Irlandii. Zakładanie firm. Aktualności 2017.  (Tomasz Kaplan)
11:30-12:00 Formy prowadzenia działalności gospodarczej w Irlandii (Krystian Boino)
12:00-12:30 Porady mentora biznesu (Marcin Kulik)
12:30-12:45 Ubezpieczenia dla biznesu w Irlandii (Tony O’Neill)
12:45:13:00 Pytania i odpowiedzi

Obecność na Konferencji w sobotę, 28 stycznia 2017  jest OBOWIĄZKOWA dla wszystkich osób planujących rozpoczęcie własnej działalności w Irlandii, a także dla tych osób, które już prowadzą firmę na Zielonej Wyspie.

Konferencja Twoja Firma w Irlandii

Rejestracja obowiązkowa ze względu na ograniczoną ilość miejsc.

Więcej informacji na stronie w Internecie: www.polonia.ie Email: [email protected] lub telefonicznie: +353 83 86 37 254.

Organizatorzy:

Polski Klub Biznesu od 2009 roku organizuje biznesowe spotkania i konferencje polonijne podczas, których uczestnicy poznają podstawy prowadzenia firmy w Irlandii. 

Wydział Promocji Handlu i Inwestycji Ambasady RP w Dublinie odpowiedzialny jest za wspieranie polskich firm, w tym w szczególności małych i średnich przedsiębiorstw

Organizator

Polski Klub Biznesu | Wydział Promocji Handlu i Inwestycji Ambasady RP w Dublinie

X