Styczeń, 2017

21STY(STY 21)08:3022(STY 22)17:00DUBLIN • WARSZTATY SUKCESU W IRLANDII • BIZNES PRZEDSIĘBIORSTWO KARIERA08:30 - 17:00 (22) Marino Institute of Education

DUBLIN • WARSZTATY SUKCESU W IRLANDII • BIZNES PRZEDSIĘBIORSTWO KARIERA

Godzina

21 (Sobota) 08:30 - 22 (Niedziela) 17:00

Miejsce

Marino Institute of Education

9 Griffith Ave, Clontarf, Dublin 9

Opis

DUBLIN • WARSZTATY SUKCESU W IRLANDII • BIZNES PRZEDSIĘBIORSTWO KARIERA


Zajęcia będą poświęcone tematyce rozwoju osobistego w dziedzinie kariery i biznesu. Poprowadzi je pan Doktor Marciniak, który jest uznanym specjalistą oraz autorytetem z zakresu rozwoju osobistego. Od wielu lat odnośni on sukcesy jako trener osobisty oraz doradca z dziedziny biznesu i  konsultant zarządzania, terapeuta ustawień systemowych.

Jest wykładowcą Uniwersytetu Łódzkiego, rzecznikiem prasowym Izby Coachingu. W swojej pracy wykorzystuje on  najnowsze metody i trendy szkoleniowe z zakresu coachingu

Z jego wsparcia korzystali managerowie, pracownicy i zespoły m.in. Philips, Indesit Company, Whirlpool, FIAT Group, Saab AB, Emerson, Lacroix, Commerzbank AG, Raiffeisen Bank, PZU S.A, PKP Cargo, KGHM Polska Miedz S.A. i wielu mniejszych firm.

Ustawienia Helingerowskie

To praca grupowa polegająca na tworzeniu przestrzennych obrazów doświadczanej sytuacji i uzyskiwaniu wglądu w panujące w niej porządki (i nieporządki).

Rozwój firmy i kariery zawodowej zawsze przebiega w sieci relacji nazywanych systemem. Tak długo jak relacje te będą pozostawały w nieporządku i nierównowadze biznes nie będzie się rozwijał, a na drodze zawodowej będziemy doświadczać trudności, blokad i regresu. Warsztat wykorzystujący metodę nowych ustawień systemowych pozwala odkrywać ukryte blokady, oczyszczać relacje i przywracać naturalne porządki w firmie, biznesie i własnej karierze. Zastosowanie metod koaktywnych wzmacnia ponadto osobisty potencjał do działania oraz kreatywność, przygotowując uczestników do transformacji na drodze do sukcesu.
Poprzez pracę indywidualną i grupową na warsztacie oraz wykorzystanie przestrzennych obrazów sytuacji, uczestnicy uzyskują wgląd we własne problemy, odnajdują przyczyny źródłowe i przywracają równowagę życiową, rozwijając przy tym swoją intuicję, wrażliwość i integralność w działaniu.

BILETY: www.warsztatysukcesu.com

Organizator

Warsztatysukcesu.com

X