POLONIA IRLANDIA

Linie lotnicze Ryanair ujawniły pierwsze szczegóły swojej najnowszej kampanii promocyjnej.

W nadchodzącym tygodniu na pasażerów linii lotniczych Ryanair czekają wyjątkowe oferty specjalne w ramach Cyber Week Deal. Do niektórych miejsc w Europie będzie można kupić bilety za €9.99.

Oferta specjalna

Kampania promocyjna rozpoczyna się w poniedziałek 22 listopada i dotyczy lotów do lata 2022 roku. Oferty specjalne będą publikowane na stronie Ryanair każdego dnia o północy przez dziewięć dni.

Osoby, które subskrybują newsletter, automatycznie otrzymają wcześniejszy dostęp do ofert na swój adres e-mail. Pasażerowie, którzy wcześniej korzystali z oferty Ryanair Cyber Week, „powinni koniecznie sprawdzić pocztę z tego weekendu”.

Dyrektor ds. marketingu Ryanair, Dara Brady, powiedział:

To był długi rok (…)
Klienci zasługują na eskapizm, a dzięki naszemu zestawowi ofert na Cyber Week z niecierpliwością czekamy na powitanie rodzin, przyjaciół i par na pokładzie naszych lotów w nadchodzących miesiącach, po zdobyciu tych niesamowitych i zasłużonych ofert.

Wśród ofert specjalnych, które będą dostępne w najbliższym tygodniu, znajdzie się między innymi popularna oferta Buy One, Get One Free – jak zapewnił dyrektor Brady.