Wypadek w Irlandii - kobieta w stanie krytycznym

Kobieta znajduje się w stanie krytycznym po wypadku, do którego doszło w Irlandii.

Kobieta znajduje się w stanie krytycznym po tym, jak samochód, którym podróżowała, wpadł do wody w Mionloc, na przedmieściach miasta Galway.

Wypadek w Irlandii

Do tragicznego incydentu doszło wczesnym rankiem w piątek 15 marca niedaleko Menlo Pier, kiedy to samochód z dwoma pasażerami – kobietą w wieku około 30 lat oraz mężczyzną w wieku 40 lat – z nieznanych przyczyn wpadł do wody.

Obydwoje zostali szybko przewiezieni do Uniwersyteckiego Szpitala Galway. Podano, że kobieta walczy o życie, a stan mężczyzny nie jest uznawany za zagrażający życiu.

Według wstępnych informacji, samochód najpierw uderzył w ścianę, a następnie wpadł do wody.

Na miejscu zdarzenia pojawili się śledczy z działu dochodzeniowo-śledczego Gardy, którzy przeprowadzili szczegółowe badanie miejsca incydentu.

Dochodzenie Gardy

Droga w okolicy Menlo Pier została tymczasowo zamknięta, a lokalne służby wprowadziły objazdy. Garda i służby ratunkowe pracują nad ustaleniem dokładnych okoliczności zdarzenia.

Tragedia ta przypomina o zeszłorocznym wypadku w tym samym rejonie, kiedy to trzech nastolatków zginęło po tym, jak ich pojazd wpadł do Rzeki Corrib.

Lokalni urzędnicy podkreślają potrzebę zwiększenia środków bezpieczeństwa w tym obszarze, aby zapobiec dalszym tragediom na tych niebezpiecznych odcinkach drogi.