POLONIA IRLANDIA • GAZETA • WIADOMOŚCI W IRLANDII ARTYKUŁ

Nadal nie znane są okoliczności śmierci Polaka mieszkającego w Irlandii.

Garda ponawia apel dotyczący okoliczności śmierci Michała Kurka. Ciało mężczyzny zostało znalezione 4 sierpnia 2017 roku – czytaj też: Polak zginął od 40 ciosów nożem. Nowe informacje w sprawie zabójstwa

Po kilku apelach w mediach Garda otrzymała dużo zgłoszeń od znajomych mężczyzny. Nie udało się jednak ustalić okoliczności, w których doszło do śmierci Michała Kurka. 33 – latek został znaleziony z licznymi ranami kłutymi. Śledztwo prowadzone jest w kilku kierunkach.

Ustalono, że przed śmiercią mężczyzna widziany był w okolicach Ongar. Funkcjonariusze Gardy poszukują teraz znajomych Michała Kurka z okolicy Ongar, Clonsilla, Coolmine, Hartstown i Huntstown. Możliwe jest, że do śmierci Michała Kurka doszło w jednym z tych miejsc. Poszukiwani są świadkowie, którzy zaobserwowali tam ślady krwi w czasie, gdy doszło do jego zabójstwa.

Osoby posiadające informacje, dzięki którym możliwe jest ustalenie okoliczności zabójstwa Michała Kurka, proszone są o kontakt pod numerami: 01 6664500 lub 1800 25 00 25 bądź z dowolnym posterunkiem Gardy.