Na nasz KONTAK 24H • POLONIA IRLANDIA otrzymaliśmy prośbę o pomoc w rozpowszechnianiu informacji o zaginięciu Polaka w Irlandii.

Aktualizacja 01/04/2018 21:50 – Kochani, w imieniu rodziny dziękujemy za tak liczne udostępnianie posta. Niestety, Krzysztofa już z nami nie ma. (informacja od WOŚP Dublin). Składamy nasze kondolencje rodzinie, przyjaciołom i znajomym. 

Poniżej publikuję informację do Państwa wiadomości:


Drodzy Państwo,

Zwracam się do Was z prośbą przekazaną mi od najbliższych naszego wieloletniego wolontariusza Krzyśka o pomoc w rozpowszechnianiu informacji o jego zaginięciu. Krzyśka widziano ostatnio w piątek 30ego marca około godziny 13ej, w Ballycoolin Industrial Estate w dzielnicy Dublina Blanchardstown skąd wyszedł z pracy, miał w planach albo pojechać do swojej siostry pomóc w przygotowaniach świątecznych, albo pojechać po swoją dziewczynę do pracy, niestety nie dotarł do żadnej z nich.

Krzysiek ma 168 cm wzrostu, brązowe oczy, czarne włosy zaczesane na żel do tyłu. W dniu zaginięcia miał na sobie zieloną bluzę, na którą mógł dodatkowo mieć zarzuconą szarą bluzę, niebieskie jeansy i buty trekkingowe. Funkcjonariuszka Sinead Greene z Blanchardstown Garda Station zajmuje się sprawą zaginięcia Krzyśka i jest dostępna pod numerem 01 666 7000. Jego telefon nadal działa i znajduję się w rejonie Blanchardstown i Gardziści przeczesują okolice Dublin 15. Garda również prosi o pomoc mediów i lokalnej społeczności.

Osobiście dziękuję z góry za pomoc, zwłaszcza w okresie świątecznym gdzie każdy jest zajęty przygotowaniami do spotkań rodzinnych.

Informacje nadesłał:

Krystian Brzezowski
WOŚP Dublin – Koordynator ds. kontaktów z mediami/ Media coordinator