Gratka dla klientów sieci Penneys - podano szczegóły

Trwa też proces rekrutacji personelu do punktów tej popularnej sieci sklepów w Irlandii.

Nowy sklep Penneys, który zostanie otwarty w przyszłym miesiącu, stanie się trzecim co do wielkości punktem tej sieci w Irlandii.

Sklepy Penneys w Irlandii

Penneys w Dundrum Town Centre rozbudowuje się i przenosi na drugie i trzecie piętro dawnej lokalizacji House of Fraser, inwestując 14,8 mln euro.

Udoskonalony sklep zostanie oficjalnie otwarty o godzinie 10:00 w czwartek, 22 czerwca. Będzie to trzeci pod względem wielkości sklep Penneys, po flagowym sklepie na ulicy Mary oraz sklepie w Blanchardstown Shopping Centre.

Damien O’Neill, dyrektor Penneys w Irlandii i Irlandii Północnej, powiedział:

Sklep jest prawie gotowy i wygląda niesamowicie. Jesteśmy pewni, że nasi klienci pokochają naszą nową przestrzeń, która jest dwukrotnie większa od naszego obecnego sklepu. Cieszymy się, że będziemy mogli zaoferować znacznie szerszy wybór produktów z dziedziny mody, urody, stylu życia i wyposażenia wnętrz, w tym kilka nowych świetnych usług.

Praca w sklepach Penneys

Klienci nowego sklepu Penneys w Dundrum będą mogli odkryć najnowsze letnie trendy modowe oraz wartościowe codzienne „niezbędniki” w dziedzinie odzieży damskiej, męskiej, dziecięcej, kosmetyków i artykułów wyposażenia wnętrz, wszystko to w fantastycznym otoczeniu sklepu.

Penneys nadal poszukuje pracowników na wiele stanowisk w swoich sklepach i zachęca kandydatów do składania aplikacji.

Nowy sklep w Dundrum jest częścią inwestycji ponad 250 mln euro w Irlandii w ciągu najbliższych 10 lat. Plan obejmuje rozwój, przenoszenie i modernizację sklepów na terenie całego kraju.

W ramach tej inwestycji budowane jest również nowoczesne centrum magazynowo-dystrybucyjne o wartości 75 mln euro w Newbridge, Co Kildare. Obecnie trwa jego budowa.