Mieszkańcy jednego z miasteczek w Irlandii czują się zastraszani przez grupę młodych osób przejawiających agresywne zachowania.

Skala antyspołecznych zachowań w Irlandii rośnie nie tylko w Dublinie. W wielu innych miastach Irlandii mieszkańcy skarżą się na akty wandalizmu i zastraszanie ze strony grup młodych osób.

W związku z rosnącą liczbą antyspołecznych zachowań w Dublinie uruchomiono specjalny numer – więcej:

Wzrost wandalizmu i zachowań antyspołecznych w Irlandii .

Teraz niepokojące informacje dochodzą z miasteczka Killeagh we wschodniej części Cork. Grupa młodych mężczyzn terroryzuje okolicznych mieszkańców. Jak wynika z postu opublikowanego w mediach społecznościowych sytuacja wymknęła się spod kontroli.

Dzieci czują się zagrożone, ponieważ są szczute psami. Ćwiczące w okolicy kobiety zostały obrzucone pustymi butelkami. Funkcjonariusze Gardy zabrali dwóch mężczyzn z placu zabaw dla dzieci, dwóch innych zostało zabranych przez karetkę.

Mężczyźni ci mieli dopuścić się też ataków na przechodniów. Do kobiety w zaawansowanej ciąży krzyczeli, że „wytną z niej dziecko”. Osoba, która zamieściła ten post czuje się przerażona i żąda natychmiastowej reakcji władz. Namawia również do specjalnego spotkania, na którym będzie można omówić tą sytuację w miasteczku.