IKEA rozszerza obecność w Irlandii - nowy oddział już w kwietniu

Szwedzki gigant meblowy IKEA kontynuuje swoją ekspansję w Irlandii.

Szwedzki gigant meblowy IKEA kontynuuje swoją ekspansję w Irlandii, zapowiadając otwarcie nowego oddziału.

Sklepy IKEA

Nowa placówka, która rozpocznie działalność o godzinie 9:00 w piątek, 19 kwietnia, znajdzie się w najnowszym centrum handlowym The Canopy w Sligo, podkreślając strategiczne znaczenie tej lokalizacji dla IKEA.

Otwarcie w Sligo oznacza pierwszą fizyczną obecność IKEA w północno-zachodniej części Irlandii, co jest odpowiedzią na rosnące zapotrzebowanie na produkty firmy w tym regionie.

Menedżer rynku IKEA Ireland, Martyn Allan:

Jesteśmy podekscytowani, mogąc wprowadzić element szwedzkiego designu i przystępnych rozwiązań domowych do nowych obszarów Irlandii, gdzie wcześniej nie byliśmy obecni fizycznie.

Dodanie nowego punktu w Sligo do portfolio firmy podkreśla jej zaangażowanie w dostarczanie usług i produktów IKEA klientom na całej wyspie.

Nowy sklep IKEA w Irlandii

Sklepy „Plan and Order Point” IKEA oferują spersonalizowane usługi planowania kuchni i szaf, a także profesjonalne porady dotyczące wyposażenia domu.

Nowy sklep w Sligo będzie dysponował sześcioma różnymi ekspozycjami kuchni, dwoma rozwiązaniami szaf PAX, obszarem planowania wyposażenia domowego oraz studiem urządzeń.

Klienci będą mieli możliwość bezpośredniego kontaktu z jednym z czterech specjalistów ds. projektowania IKEA w celu rozpoczęcia prac nad swoimi projektami.

Czytaj też: IKEA w Irlandii – nowe punkty i drugi stacjonarny sklep