To już druga podwyżka w Irlandii w ciągu ostatnich 12 miesięcy.

Abonenci platformy streamingowej Netflix będą musieli płacić więcej. To już druga podwyżka w ciągu ostatnich 12 miesięcy.

Podwyżka w Irlandii

W Irlandii z serwisu korzysta ok. 600.000 abonentów, którzy muszą liczyć się ze wzrostem kosztów dostępu do oferowanych przez Netflix filmów i seriali.

Podwyżki były nieuniknione, aby serwis mógł utrzymywać ciągły strumień nowych treści dla widzów w obliczu rosnącej konkurencji ze strony rywali, w tym Prime Video Amazon, Disney+ czy HBO Max.

Nasze zaktualizowane ceny odzwierciedlają inwestycje, jakie poczyniliśmy w naszą usługę i katalog, i pozwolą nam kontynuować tworzenie seriali, filmów dokumentalnych i filmów, które uwielbiają nasi abonenci, a także inwestować w talenty i przemysł kreatywny.

Nowe ceny

Po raz pierwszy od dekady wzrośnie koszt pakietu podstawowego – do 8.99 euro. Pakiet standardowy wzrośnie z 12.99 euro do 14.99 euro, a pakiet premium wzrośnie z 17.99 euro do 20.99 euro.

Nowe ceny zaczynają obowiązywać automatycznie dla nowych abonentów. Natomiast obecni subskrybenci otrzymają powiadomienie e-mail z 30-dniowym wyprzedzeniem, w zależności od ich cyklu rozliczeniowego.