Letnia wyprzedaż biletów Ryanair - tanie loty, nowe trasy

Linie lotnicze Ryanair oferują największy jak dotąd letni rozkład lotów z Irlandii.

Ponad 2000 lotów tygodniowo będzie tego lata obsługiwanych z lotniska w Dublinie, jak zapewnia Ryanair.

Lotnisko w Dublinie

Linie lotnicze zapewniają, że jest to największy w historii letni rozkład lotów z lotniska w Dublinie. W ofercie znajdzie się tego lata aż 130 tras z Dublina, w tym 14 nowych miejsc docelowych.

W kwestii powrotu tanich biletów, szef linii Ryanair powiedział niedawno, że średnie ceny lotów wzrosną w tym roku o „wysokie jednocyfrowe” wartości procentowe.

Powiedział też, że nie wierzy, by ceny tak niskie jak 9,99 euro za lot w jedną stronę powróciły w ciągu następnych dwóch lat. Jako powód podał wysokie ceny paliwa.

Opłaty lotniskowe

W marcu lotnisko w Dublinie ogłosiło plan podwyżek opłat lotniskowych. Pod znakiem zapytania stanęły więc dalsze inwestycje linii Ryanair w tym rejonie.

W swojej odpowiedzi Dyrektor Generalny Dublin Airport Authority, Kenny Jacobs stwierdził, że opłaty lotniskowe na lotnisku w Dublinie pozostają niskie w porównaniu z podobnymi lotniskami w Europie i określił wzrost cen jako „skromny”.

Wyprzedaż Ryanair – bilety z Irlandii

Mimo tych niekorzystnych prognoz linie lotnicze Ryanair mają w ofercie tanie bilety na sezon Lato 2023. Najnowsza oferta obowiązuje na loty w terminie między 1 maja a 30 czerwca br.

Bilety na lot w jedną stronę w kwocie od 29.99 euro na wybranych trasach można zakupić w promocyjnej cenie do 26 kwietnia (obowiązują warunki).